29 stycznia 2018 19:43 | Aktualności

„Witaj Babciu, witaj Dziadku”

25 stycznia 2018 członkowie grupy teatralnej „Luzik” odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie i zaprezentowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Humorystyczne scenki, wesołe piosenki i wiersze oraz ciekawe przebrania sprawiły, że występ cieszył się zainteresowaniem publiczności.
W imieniu uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu życzenia złożył Adrian Tomaszewski, a po nich każdy widz otrzymał drobny upominek, który przygotowali członkowie grupy teatralnej.
Na koniec nasza opiekunka dokonała pamiątkowego wpisu w kronice Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie.
Był to drugi występ artystyczny uczniów naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym; otrzymaliśmy zaproszenie na kolejny.

Klaudia Ratajczyk

zobaczzdjęcia --> klik