25 stycznia 2018 17:59 | Aktualności

"Czerwieńcie, zieleńcie się słowa" (kl. I-III)

18 stycznia odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego ,,Czerwieńcie, zieleńcie się słowa ‘’ klas I – III. W eliminacjach wzięło udział 12 uczniów. Klasę I reprezentowali: Żaneta Lewandowska, Maja Dzieciątkowska, Sandra Brzezińska i Jakub Wojtyra. Z klasy II udział wzięły Karolina Wiatrowska, Nikola Kapuścik. Z klasy III A i III B wystąpili: Adrianna Jeżak, Anna Maćkowska, Oliwia Pietryga, Monika Kozłowska, Weronika Kozłowska i Michał Bagrowski. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników konkursu. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe a laureaci pamiątkowe dyplomy. W tym roku świetnie zaprezentowały się i stanęły na podium : Karolina Wiatrowska – I miejsce, Nikola Kapuścik – II miejsce i Anna Maćkowska – III miejsce.                                                                                                                                      Gorąco dziękujemy uczniom. Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych edycjach Konkursu Recytatorskiego.

R. Brzęcka