08 grudnia 2017 17:11 | Aktualności

Mikołajki

Chociaż za oknem brak śniegu, nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia. W salach lekcyjnych stoją udekorowane choinki, a korytarz szkolny pełen jest motywów świątecznych. W tych pięknych okolicznościach, wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały Św. Mikołaja, który przybył do szkoły z workiem pełnym słodkości. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

Dodatkowym mikołajkowym prezentem od Rady Rodziców były przedstawienia profilaktyczne wystawione przez Agencję Artystyczną „Galana”. Pierwsze dla kl. 0-III - „W poszukiwaniu Św. Mikołaja”, drugie dla kl. IV-VII pt. „Piraci”. Obydwa spektakle wszystkim uczniom bardzo się podobały, ponieważ dzieci nie tylko oglądały ciekawe przygody bohaterów, ale brały w nich aktywny udział.

W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe" czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej. Fani Mikołaja, czyli zachwyceni uczniowie klas 0-III odwdzięczyli się upominkiem słowno-muzycznym, a na pożegnanie uczniowie każdej klasy zaprosili miłego gościa i towarzyszące mu Śnieżynki do wspólnego zdjęcia.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe prezenty :)

PS Cieszymy się, że Św. Mikołaj znalazł do nas drogę. Dziękujemy Mikołaju! :) Do następnego roku!

Zobacz zdjęcia --> KLIK, KLIK, KLIK

B. Rzeżnicka