06 grudnia 2017 15:38 | Aktualności

Słoneczna integracja

30 listopada w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Klasa I przygotowała dla starszych kolegów i koleżanek niespodziankę pt.’’SŁONECZNA INTEGRACJA’’, której głównym celem była integracja pierwszaków ze społecznością szkolną.  Pierwszaki poprzez zabawy muzyczno-ruchowe miały okazję do poznania swoich kolegów i koleżanek, ponieważ od września stanowią jedną społeczność szkolną, a od października po uroczystym ślubowaniu, także uczniowską. Zabawy miały charakter muzyczno-ruchowy, co ułatwiło kontakt między dziećmi i sprzyjało integracji grupy. Wszyscy doskonale się bawili, a bezpośredni kontakt z dźwiękiem, ruchem i słowem stwarzał możliwość większej otwartości w kontaktach z innymi.  Panowała wesoła i swobodna atmosfera, a do zabawy włączyli się także wychowawcy. To był bardzo oryginalnie i przyjemnie spędzony czas.

Zobacz film --> KLIK

D. Szumigalska