26 listopada 2017 16:35 | Aktualności

Cała Polska czyta dzieciom

Nasza szkoła od kilku lat z powodzeniem  prowadzi ogólnopolską kampanię społeczną CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.  Do wspólnego czytania zachęcamy rodziców, którzy chętnie włączają się w akcję. 23 listopada naszym gościem była Pani Joanna Kierzek, mama Patrycji i Wiktora, która przeczytała bajkę o Jasiu i Małgosi.

Nasze zabiegi, aby zachęcić dzieci do kontaktu z książką będą miały ogromne znaczenie w ich dalszej nauce szkolnej i uczestnictwie w kulturze. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie. Dzieci  z radością słuchają czytanych przez rodziców bajek. Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników – a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!

D. Szumigalska