22 października 2017 11:39 | Aktualności

Jesteśmy tygryskami :)

Dnia 18 października w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”.

W tym dniu dzieci odwiedził Tygrysek, który przedstawił im zadania do wykonania. Przedszkolacy pięknie zaprezentowały przygotowany program artystyczny: śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Głośne brawa i uśmiechy od zaproszonych gości nie miały końca. Był to bardzo ważny dzień dla naszych przedszkolaków, pełen emocji i miłych wrażeń.  Od tej chwili grupa nazywa się „TYGRYSKI”.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości (upieczenie pysznych ciast). Dziękujemy szczególnie pani Kasi Koszal oraz pani Asi Szablewskiej za wykonanie pięknych medali i upominków dla dzieci.

Zobacz zdjęcia --> KLIK, KLIK

I filmik --> KLIK