11 października 2017 12:31 | Aktualności

Projekt "KinoSzkoła"

Dziewiątego i dziesiątego października uczniowie klas I-VI uczestniczyli w pierwszych spotkaniach w ramach programu "Projekt Szkoła", ktore odbyły się w MGOK w Zagórowie. Projekt ten to nagrodzona przez Polski Instytut Sztuki Filmowej pozaszkolna forma edukacji, której głównym celem jest wsparcie w rozwoju kompetencji medialnych i społecznych przedszkolaków, uczniów wszystkich poziomów nauczania, a także nauczycieli i studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Nasi uczniowie obejrzeli dwa filmy poprzedzone prelekcjami:

klasy I-III - film pt. „Rock Dog. Pies ma głos!”, prelekcja nosiła tytuł "MAM SWOJĄ PASJĘ, WIĘC MOGĘ SPEŁNIAĆ MARZENIA" i prowadził ją p. Łukasz Nieradko,

klasy IV-VI - film „Wojna na deski”, a prelekcję pt. "RYWALIZACJA CZY WSPÓŁPRACA? JAK BUDOWAĆ RELACJE W GRUPIE RÓWIEŚNICZEJ" poprowadziła p. Aleksandra Urbanowicz – Nieradko.

Poczytaj więcej o projekcie --> KLIK

B. Rzeżnicka