15 czerwca 2017 13:59 | Aktualności

Festyn Rodzinny i Dzień Patrona

15. czerwca już od ósmej rano dzieci, wspólnie z nauczycielami, dekorowały plac i boisko szkolne. Pozostali uczniowie wykonywali plakaty pod hasłem „Moja Rodzina”, którymi potem udekorowano korytarz szkolny. Tego dnia bowiem miał odbyć się w szkole Festyn Rodzinny połączony z obchodami Dnia Patrona. Pierwsi uczestnicy imprezy przybyli krótko przed 9.30, a chwilę później  dziewczynki z klasy szóstej rozpoczęły imprezę krótką rozgrzewką przy muzyce.

Od początku zabawy dzieci miały możliwość korzystania z wielu atrakcji. Był plac zabaw przygotowany na trawie przed budynkiem, były zawody sportowe: biegi, konkurencje sprawnościowe oraz mecze piłki nożnej. Nie zabrakło również loterii fantowej, która cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i rodziców. Oczywiście zadbano również o podniebienia uczestników festynu. Stoły uginały się od słodkości i przepysznych owoców. Można było również ustawić się w kolejce po watę cukrową i popcorn.

Dzięki współpracy  i zaangażowaniu wielu ludzi, festyn okazał się bardzo miło spędzonym czasem. Rada Rodziców przygotowała fantastyczny bufet, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Nauczyciele zorganizowali  liczne konkurencje, w których wszyscy ochoczo uczestniczyli.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy oraz tym, którzy tego dnia odwiedzili naszą szkołę :) Do zobaczenia w przyszłym roku! :)

Zobacz zdjecia --> KLIK i KLIK

B. Rzeżnicka