13 czerwca 2017 16:07 | Aktualności

Wycieczka do WIOSKI INDIAŃSKIEJ

12 czerwca 2017r. dzieci z  klasy I i III odwiedziły wioskę indiańską w Józefowie koło Chocza. Zaraz po przyjeździe zostaliśmy przywitani przez Indiankę i odwiedziliśmy Szeryfa. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Najpierw musiały pokonać Indiański Tor Przygody: Most Irokezów, Równoważnię Szoszonów, Belkę Apaczów, jak również kanion z przeszkodami. Po pokonaniu toru przeszkód dzieci otrzymały indiański tatuaż i indiańskie imię. Następnie był rzut tomahawkiem, kapeluszem na rogi bizona i podkową. Dużym zainteresowaniem cieszyło się dojenie krowy  oraz szukanie złota. Po wykonaniu wszystkich zadań na dzieci czekała ogromna dmuchana zjeżdżalnia. To był prawdziwy raj dla naszych małych i dzielnych wojowników w Krainie Dzikiego Zachodu.

Na koniec był poczęstunek przy grillu traperskim i zdjęcie grupowe na liście gończym na tle wioski indiańskiej dla upamiętnienia pobytu.

Pogoda na szczęście dopisała, więc wszyscy świetnie się bawiliśmy.

D. Szumigalska