23 kwietnia 2017 17:18 | Aktualności

Słoneczne Wielkoduchy dla Dawidka

Uczniowie działający w Szkolnym Klubie Wolontariatu " Słoneczne Wielkoduchy" to wyjątkowe osoby.  Na każde święta starają się zorganizować akcję, dzięki której mogliby pozyskać fundusze na przygotowanie niespodzianki dla chorych dzieci.  Nie mogło być więc inaczej i tym razem! Młodzi wolontariusze przygotowali wielkanocną niespodziankę dla Dawidka Reszkiewicza z Wymysłowa k. Zagórowa. Dawidek i jego rodzice są bardzo szczęśliwi, że mimo, że Dawidek nie może chodzić do szkoły, ma tylu fantastycznych kolegów i koleżanek. Mama Dawidka, p. Gosia pisze do nas:

"Dawidek bardzo ucieszył się z prezentu, bawił się śmieciarką całe popołudnie. Kartki też mu się bardzo podobały. Każdą z nich dokładnie oglądał i podziwiał, że są tak pięknie wykonane. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie".

Dawidek to nasz mały podopieczny,  którego jeszcze nigdy nie poznaliśmy z powodu stanu zdrowia chłopca, ale mamy wrażenie, że to nasz przyjaciel, ponieważ bardzo dużo już o sobie wiemy. Wolontariusze z Łukomia mają nadzieję, że wkrótce poznają Dawidka osobiście i już przygotowują ku temu okazję. Oby tylko zdrówko  dopisało Dawidkowi! Chociaż w razie gdyby plan ten się nie powiódł, wolontariusze mają plan awaryjny :-) W końcu...chcieć to móc! :-)