24 stycznia 2017 19:58 | Aktualności

Jest taki dzień, w którym nasi kochani dziadkowie mają swoje święto

Piątkowe popołudnie wypełniło się serdecznymi życzeniami i niezliczoną ilością całusów.
Dzień Babci i Dziadka był niewątpliwie najbardziej wzruszającym, jak również najpiękniejszym dniem w całym szkolnym kalendarzu. Święto stało się wspaniałą okazją do wyrażenia miłości, szacunku za niekończące się ciepło, wsparcie, opiekę, jakimi babcie i dziadkowie obdarzają swoje wnuczęta. Tego dnia nasi seniorzy otrzymali wiele dowodów wdzięczności. Piękne piosenki, tańce, inscenizacje, które mogliśmy podziwiać 21stycznia w MGOK w Zagórowie były najwspanialszym prezentem, jaki przygotowały dzieci swoim ukochanym babciom i dziadkom.
Warto było włożyć dużo serca w organizację uroczystości, chociażby po to, by ujrzeć wzruszenie, a także uśmiech na twarzy tych, którzy każdego dnia myślą i troszczą się o dzieci, tak jak ich rodzice.
Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie
uroczystości!
Wioletta Waloszek