10 stycznia 2017 15:08 | Aktualności

Karnawałowy Bal Przebierańców

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali kowboje i kowbojki, widziano też ducha, starowinkę babcię oraz najprawdziwszą księżniczkę. Z wizytą wpadł nawet Kylo Ren z samych "Gwiezdnych wojen"!

A działo się tak, ponieważ 5. stycznia w naszej szkole zorganizowano doroczny bal karnawałowy. Nad jego organizacją czuwały panie: Aneta Gorzelańczyk i Danuta Szumigalska oraz Samorząd Uczniowski i wychowawcy klas.

Uczniowie bawili się wspaniale w rytm muzyki młodzieżowej. Było głośno i wesoło!
Nie zabrakło rywalizacji — chłopcy i dziewczęta walczyli o gorące krzesła, przyznano też nagrody za najlepsze kostiumy. Jury postawione było przed nie lada wyzwaniem, bowiem przebierańcy wykazali się wielką pomysłowością i humorem!

Wspólne zabawy i tańce dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Na następny bal zapraszamy za rok!

B. Rzeżnicka