05 stycznia 2017 16:07 | Aktualności

Szkolne Koło Wolontariatu "Słoneczne Wielkoduchy" - Sprzedaż wypieków

W roku szkolnym Szkolne Koło Wolontariatu zainicjowało akcję sprzedaży wypieków. Inicjatywa spotkała się z dużą aprobatą ze strony rodziców i dzieci. W każdy czwartek członkowie koła oraz pozostali ochotnicy sprzedawali swoje wypieki. Babeczki, rogale, czy placki znikały w mgnieniu oka. W pierwszym semestrze na konto Samorządu Uczniowskiego wpłynęło blisko 900zł. Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w naszą szlachetną akcję. Wyrazy wdzięczności kierujemy do pani Agnieszki Jasiak, Barbary Jeżak, Ewy Kierzek, Joanny Kruczkowskiej, Beaty Kruczkowskiej, Moniki Markiewicz, Renaty Matuszak, Beaty Ostrowskiej, Lidii Plucińskiej, Wandy Tomaszewskiej, Radosławy Frątczak, Barbary Grajek, Danuty Juszczak, Renaty Klameckiej, Arlety Krzyżaniak, Iwony Pietrygi, Edyty Siuby, Teresy Idziak, Doroty Jankowskiej, Mirosławy Suleja, Małgorzaty Szymańskiej oraz do pana Józefa Szymańskiego.