05 grudnia 2016 19:44 | Aktualności

III Halowy Turniej Rekreacyjno- Sportowy klas I-III Szkół Podstawowych

1 grudnia w Słupcy odbył się III Halowy Turniej Rekreacyjno – Sportowy klas I-III zorganizowany w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Każda klasa rywalizowała w czterech następujących konkurencjach: wyścig z pałeczką sztafetową, wyścig raków, sadzenie ziemniaków i tor przeszkód. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali następujący uczniowie: Kazimierczak Ewelina, Klamecka Maria, Szternel Natalia, Idziak Dominika, Suleja Wanessa, Juszczak Jakub, Markiewicz Bartłomiej, Wojciechowski Bartosz, Grajek Oliwier, Busse Amelia, Olejniczak Jagoda, Kozłowska Amelia, Kozłowska Weronika, Kwapich Amelia, Osman Bartosz, Przybyła Jakub, Ratajczyk Kacper, Kruczkowski Bartosz, Andrzejak Filip, Kozłowska Monika, Jeżak Adrianna, Michalska Iga, Pietryga Oliwia, Maćkowska Anna, Koziarski Piotr, Bagrowski Michał, Wojtyra Szymon, Krzyżaniak Adrian. Dzień był pełen emocji.

Zobacz zdjęcia -> KLIK

D. Szumigalska