16 kwietnia 2016 17:34 | Aktualności

Podsumowanie "wielkodusznej" zbiórki

Dziękujemy wszystkim  uczniom i ich rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję zbiórki żywności oraz artykułów szkolnych dla dzieci z Domu Dziecka w Kosewie! Akcja została przeprowadzona na terenie szkoły przez Szkolne  Koło Wolontariatu  "Słoneczne Wielkoduchy" w dniach od 14 do 21 marca. Dzięki wielkim sercom naszych wspaniałych uczniów i ich rodziców udało nam się zebrać przeszło 63 kg żywności , 20 l artykułów  higieny osobistej oraz 92 artykułów szkolnych (zeszyty, farby, kredki, długopisy, kleje).  Szczególne podziękowania za przygotowanie i przeprowadzenie akcji należą się  dla uczniów klasy V, a w szczególności dla D. Frątczak, N. Grajek, J. Krzyżaniak, W. Markiewicz, O. Pietryga, P. Siuba.  Dary ze zbiórki zostały przekazane dzieciom z Domu Dziecka w Kosewie w dniu  5 kwietnia. Wszystkim uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę, zostały wręczone odznaki Wielkoducha.