22 marca 2016 21:34 | Aktualności

Niecodzienna lekcja języka polskiego w Dniu Samorządności

O tym jak niezwykle trudno jest pracować z dziećmi przekonali się uczniowie, którzy w Dniu Samorządności prowadzili lekcje języka polskiego, zastępując nauczyciela. Temu niezmiernie trudnemu zadaniu usiłowali sprostać : Daria Frątczak, Weronika Markiewicz i Kacper Kapuścik.  Uczniowie przygotowali się solidnie do tego wyzwania. Poradzili sobie wzorowo z prowadzeniem lekcji i utrzymaniem porządku, chociaż – jak później  przyznali - nie było to wcale takie łatwe.  Tegoroczne obchody pierwszego dnia wiosny, były świetną okazją do zabawy, ale również doskonałym sposobem na utrwalenie wiadomości z języka polskiego. Jak widać wiosenna przyroda obudziła  nie tylko różnorodne talenty uczniów. Dostarczyła też wiele niezwykłych emocji i sprawiła, że  na buziach dzieci zagościł promienny uśmiech.

Wioletta Waloszek