08 marca 2016 17:04 | Aktualności

Wyjazd na Mecz Przyjaźni Lech Poznań - Cracovia

W niedzielne popołudnie 6 marca uczniowie z naszej szkoły mieli okazję obejrzeć na stadionie Inea w Poznaniu mecz rozgrywek piłkarskich Ekstraklasy pomiędzy zespołami Lech Poznań - Cracovia. Na trybunach stadionu zasiadło aż 25 000 widzów, którzy dopingowali swoich ulubieńców. Chóralne śpiewy na stadionie intonowane przez „kocioł” trwały przez cały mecz i stworzyły niepowtarzalną atmosferę tego spotkania. Mecz rozpoczął się bardzo emocjonująco, bo już w 7 minucie bramkę  zdobył Bartosz Kapustka z drużyny z Krakowa. Na jego trafienie po dwóch minutach odpowiedział jednak  Darko Jevtić z Lecha . W 87. minucie wynik meczu ustalił Maciej Gajos z poznańskiego klubu, dzięki któremu nasi ulubieńcy wygrali to spotkanie.  Bez wątpienia  było to radośnie spędzone popołudnie i wieczór. Uczniowie przekonali się naocznie, że kibicowanie na meczu piłki nożnej może być przyjemne i wbrew obiegowym opiniom bezpieczne. Wrażenia uczestników były bardzo pozytywne. Na pamiątkę zostały nam wszystkim fajne wspomnienia i zdjęcia.