07 marca 2016 10:23 | Aktualności

Warsztaty

Dnia 03.03.2016 uczniowie z klas 4-6 uczestniczyli w warsztatach wielkanocnych. Były one zorganizowane przez M-GOK w Zagórowie, a prowadzącą była Emila Harmacińska. Uczniowie bardzo chętnie wzięli w nich udział, zwłaszcza że mieli możliwość zapoznania się z nowymi technikami ozdabiania pisanek.. Nowe metody, którymi ozdabiali pisanki to metoda serwetkowa i koralikowa. Każda z nich jest bardzo pracochłonna i wymaga sporej cierpliwości i czasu, aby każda z pisanek wyglądała pięknie i kolorowo. Mam nadzieję, że do Świąt Wielkanocnych wykorzystamy te metody na zajęciach plastycznych nie tylko na ugotowanych jajkach. Zastanawiacie się na czym? Niespodzianka. Zapraszamy do oglądania zdjęć naszych ozdób jeszcze przed Wielkanocą.

Zobacz zdjęcia --> klik