02 marca 2016 19:34 | Aktualności

Turniej wiedzy pożarniczej

Dnia 2 marca 2016 roku Miejsko-Gminny Oddział Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  w Zagórowie zorganizował X Gminną Edycję Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W tym roku turniej odbył się w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. Impreza połączona została ze zwiedzaniem Ośrodka oraz pobliskiego klasztoru o.o.Salezjanów.

W turnieju naszą szkołę reprezentowali trzej uczniowie z klasy VI: Piotr Kopczyński, Adam Juszczak i Dawid Maćkowiak. Najlepiej zaprezentował się Piotr Kopczyński, zajmując II miejsce i kwalifikując się do etapu powiatowego. Gratulujemy udanego startu, a Piotrowi życzymy sukcesów w edycji powiatowej i zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego.