Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu - Klasa IV

Wychowawca

Renata Brzęcka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka Sala 4 Agnieszka Hinz
08:50 - 09:35 Informatyka Sala 6 Agnieszka Hinz
Język angielski Sala 5 Lidia Antonowicz
09:45 - 10:30 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
10:40 - 11:25 Przyroda Sala 5 Janusz Zaparty
11:40 - 12:25 Język niemiecki Sala 5 Katarzyna Jankowska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna
12:35 - 13:20 Język niemiecki Sala 5 Katarzyna Jankowska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski Sala 4 Lidia Antonowicz
Język niemiecki Sala 5 Katarzyna Jankowska
08:50 - 09:35 Plastyka Sala 5 Joanna Słowińska
09:45 - 10:30 Zajęcia techniczne Sala 5 Wiesław Dominiak
10:45 - 11:25 Język polski Sala 5 Maria Chojnacka
11:40 - 12:25 Język niemiecki Sala 5 Katarzyna Jankowska
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
12:35 - 13:20 Matematyka Sala 5 Agnieszka Hinz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka Sala 5 Agnieszka Hinz
08:50 - 09:35 Język angielski Sala 5 Lidia Antonowicz
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
09:45 - 10:30 Język polski Sala 5 Maria Chojnacka
10:40 - 11:25 Muzyka Sala 5 Joanna Słowińska
11:40 - 12:25 Godzina wychowawcza Sala 5 Renata Brzęcka
12:35 - 13:20 Przyroda Sala 5 Janusz Zaparty
13:30 - 14:15 Wychowanie do życia w rodzinie Sala 6 Janusz Zaparty

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
08:50 - 09:35 Religia Sala 5 Cecylia Foremniak
09:45 - 10:30 Język angielski Sala 5 Lidia Antonowicz
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
10:40 - 11:25 Historia Sala 5 Renata Brzęcka
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski Sala 5 Lidia Antonowicz
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
08:50 - 09:35 Język angielski Sala 5 Lidia Antonowicz
Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
09:45 - 10:30 Matematyka Sala 5 Agnieszka Hinz
10:40 - 11:25 Religia Sala 5 Cecylia Foremniak
11:40 - 12:25 Język polski Sala 5 Maria Chojnacka
12:35 - 13:20 Informatyka Sala 5 Agnieszka Hinz