Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu - Klasa VI

Wychowawca

Teresa Woźniak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 -
08:50 - 09:35 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
09:45 - 10:30 Język angielski Sala 9 Lidia Antonowicz
Język niemiecki Sala 5 Aneta Gorzelańczyk
10:40 - 11:25 Język niemiecki Sala 4 Aneta Gorzelańczyk
Język angielski Sala 9 Lidia Antonowicz
11:40 - 12:25 Przyroda Sala 6 Wiesław Dominiak
12:30 - 13:15 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
13:20 - 14:05 Muzyka Sala 8 Joanna Słowińska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 SU Sala 6
08:50 - 09:35 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
09:45 - 10:30 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
10:40 - 11:25 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
11:40 - 12:25 Przyroda Sala 6 Wiesław Dominiak
12:30 - 13:15 Język niemiecki Sala 4 Aneta Gorzelańczyk
Język angielski Sala 8 Lidia Antonowicz
13:20 - 14:05 Zajęcia techniczne Sala 8 Wiesław Dominiak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Godzina wychowawcza Sala 8 Teresa Woźniak
08:50 - 09:35 Religia Sala 8 Cecylia Foremniak
09:45 - 10:30 Język angielski Sala 1 Lidia Antonowicz
Zajęcia komputerowe Sala 8 Teresa Woźniak
10:40 - 11:25 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
11:40 - 12:25 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
12:30 - 13:15 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Plastyka Sala 8 Joanna Słowińska
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
09:45 - 10:30 Historia Sala 6 Renata Brzęcka
10:40 - 11:25 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
11:40 - 12:25 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
12:30 - 13:15 Przyroda Sala 6 Wiesław Dominiak
13:20 - 14:05 Język angielski Sala 4 Lidia Antonowicz
Język niemiecki Sala 6 Aneta Gorzelańczyk

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia komputerowe Sala 8 Teresa Woźniak
Język angielski Sala 4 Lidia Antonowicz
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
09:45 - 10:30 Religia Sala 6 Cecylia Foremniak
10:40 - 11:25 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
11:40 - 12:25 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
12:30 - 13:15 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak