Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu - Klasa VII

Wychowawca

Teresa Woźniak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
08:50 - 09:35 Język niemiecki Sala 8 Katarzyna Jankowska
09:45 - 10:30 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
10:40 - 11:25 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
11:40 - 12:25 Biologia Sala 8 Janusz Zaparty
12:30 - 13:15 Język angielski Sala 8 Lidia Antonowicz
13:20 - 14:05 Język niemiecki Sala 8 Katarzyna Jankowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
09:45 - 10:30 Język angielski Sala 8 Lidia Antonowicz
10:40 - 11:25 Geografia Sala 8 Wiesław Dominiak
11:40 - 12:25 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
12:30 - 13:15 Język angielski Sala 8 Lidia Antonowicz
12:35 - 13:20 Religia Sala 8 Cecylia Foremniak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
08:50 - 09:35 Fizyka Sala 8 Agnieszka Hinz
09:45 - 10:30 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
10:40 - 11:25 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
11:40 - 12:25 Chemia Sala 8 Janusz Zaparty
12:35 - 13:20 Historia Sala 8 Renata Brzęcka
13:30 - 14:15 Plastyka Sala 8 Joanna Słowińska
14:20 - 15:05 Muzyka Sala 8 Joanna Słowińska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski Sala 8 Lidia Antonowicz
08:50 - 09:35 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
09:45 - 10:30 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
10:40 - 11:25 Geografia Sala 8 Wiesław Dominiak
11:40 - 12:25 Chemia Sala 8 Janusz Zaparty
12:35 - 13:20 Biologia Sala 8 Janusz Zaparty
13:30 - 14:15 Zajęcia komputerowe Sala 8 Teresa Woźniak

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia komputerowe Sala 8 Teresa Woźniak
08:50 - 09:35 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
09:45 - 10:30 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
10:40 - 11:25 Fizyka Sala 8 Agnieszka Hinz
11:40 - 12:25 Godzina wychowawcza Sala 8 Teresa Woźniak
12:35 - 13:20 Historia Sala 8 Renata Brzęcka
13:30 - 14:15 Religia Sala 8 Cecylia Foremniak