Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu - Klasa VII

Wychowawca

Aneta Gorzelańczyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka Sala 8 Anna Bandych
08:50 - 09:35 Język angielski Sala 6 Lidia Antonowicz
09:45 - 10:30 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
10:40 - 11:25 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
11:40 - 12:25 Religia Sala 9 Cecylia Foremniak
12:30 - 13:15 Język niemiecki Sala 4 Aneta Gorzelańczyk
13:20 - 14:05 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 SU Sala 6
08:50 - 09:35 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
09:45 - 10:30 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
10:40 - 11:25 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
11:40 - 12:25 Język angielski Sala 4 Lidia Antonowicz
12:30 - 13:15 Biologia Sala 6 Janusz Zaparty
13:20 - 13:55 Religia Sala 4 Cecylia Foremniak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Godzina wychowawcza Sala 4 Aneta Gorzelańczyk
08:50 - 09:35 Język niemiecki Sala 4 Aneta Gorzelańczyk
09:35 - 10:40 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
10:40 - 11:25 Geografia Sala 6 Wiesław Dominiak
11:40 - 12:25 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
12:30 - 13:15 Muzyka Sala 6 Joanna Słowińska
13:20 - 14:05 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne Sala gimnastyczna Wiesław Dominiak
08:50 - 09:35 Historia Sala 4 Renata Brzęcka
09:45 - 10:30 Matematyka Sala 8 Teresa Woźniak
10:40 - 11:25 Geografia Sala 6 Wiesław Dominiak
11:40 - 12:25 Chemia Sala 6 Janusz Zaparty
12:30 - 13:15 Język angielski Sala 4 Lidia Antonowicz
13:20 - 14:05 Język polski Sala 8 Maria Chojnacka
14:10 - 14:55 Wychowanie do życia w rodzinie Sala 6 Janusz Zaparty

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 -
08:40 - 09:35 Historia Sala 6 Renata Brzęcka
09:45 - 10:30 Zajęcia komputerowe Sala 8 Teresa Woźniak
10:40 - 11:25 Plastyka Sala 4 Joanna Słowińska
11:40 - 12:25 Język polski Sala 4 Maria Chojnacka
12:30 - 13:15 Chemia Sala 6 Janusz Zaparty
13:20 - 14:05 Biologia Sala 6 Janusz Zaparty
14:10 - 14:55 Fizyka Sala 6 Anna Bandych