Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Łukomiu

Czym jest patriotyzm?

W listopadzie i grudniu 2017 roku uczennice klasy piątej Justyna Krzyżaniak i Wanessa Suleja oraz Karolina Wiatrowska z klasy drugiej przeprowadziły sondaż na temat postaw patriotycznych. Uczennice, rozmawiały z nauczycielami, uczniami oraz pracownikami obsługi.

Wielkoduchy Łukom

Wielkoduchy pamiętają o zwierzętach zimą:)

W naszych sercach - Polska

Pantomima przedstawiająca dzieje naszej Ojczyzny w czasie 123 lat niewoli do muzyki wybitnych kompozytorów. W bardzo ciekawy i obrazowy sposób uczniowie przedstawili trudne losy naszej Ojczyzny, począwszy od zaborów, a skończywszy na roku 1918

17 04 27 Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w IBP klas I - III

Dwa złote medale zdobyli nasi uczniowie na Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych klas I - III. Bartosz Krzyżaniak wygrał bieg w kategorii chłopców z rocznika 2008, a Piotr Koziarski był najlepszy w biegu dla chłopców urodzonych w roku 2009.

Kiedy zdarzy się wypadek 2017 03 03

Prezentacja z wykorzystaniem programu Stop Motion